Mercedes Benz A-170 cdi -01

Shitet nga: Barjon 12 Tet 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes benz A-class 170 cdi manual 2001 Shes A-class 235000 km origjinale. " Makina ka ardhur nga italia para disa muajsh dhe eshte ne gjendje super te mire pasi eshte bler tek nje doktoreshe ne itali dhe ajo ishte pronarja e pare e ksaj makine pasi e kishte blere me 0 km.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim