Mercedes Benz A 140 -02 benxin.. 1.4

Shitet nga: Klodi 03 Nën 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 499 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz a class 140 benxin 2002 shum I mbajtur si jasht dhe brenda 110 mij kilometra te vetat mund ta kontrolloni ku te doni ..shum ekonomike ne arxhim ..xhama elekronik mbyllje me pult .. Gomat 80 % jan ber te gjitha serviset ndrim vaj filtra gomina me pak fjal esht ekstra..me dekumenta te rregullta letrat te paguar deri maj 2015..cmimi 2500€ i diskutushem..ndrohet dhe me motorr sportiv..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim