Mercedes Benz A 1.6 benzin -99

Shitet nga: Jurgen 17 Dhj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makina A class 1.6 benzin. Kamio manuale dhe shum e bukur nga brenda. E gatshme per cdo lloj prove.
I diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim