Mercedes-Benz 280 evo diesel automat tip tronik..

Shitet nga: Petrit 01 Nën 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Tiranë
-Mercedes-Benz Evo 280 cdi
-Viti 11/2008
-Taksa dhe siguracion te paguara deri ne prill 2015
-Gjendja e makines e shkelqyer
-Nuk ka nevoj per asnje sherbim
-Te gjitha pjeset i ka origjinale nga gjermania
-Full opsion
-Klima
-Shume e mbajtur si makine un jam pronari i dyte
-Kamjo Automat
-Disqe 18 evo
-Goma te reja 70%
-Gjendje perfekte
-Mund ta kontrolloni ku te doni
-Cmimi 13500 Euro!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim