Mercedes-Benz 220 dizel -05

Shitet nga: Veprim 02 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz C220 clasik viti prodhimit 2005, dokumente te rregullta deri ne 30/08/2015. I sapo ber servis dhe goma te reja. Kontaktoni ne 0696436006
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim