Mercedes Benz 220 cdi -02

Shitet nga: nardi 14 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Tiranë
e klasik 220 fundi 2002 makina ka 11 muaj qe ka ardhur nga gjermania makina eshte ne gjendje shum te mir. si nga ana xhenerike po aq dhe motorrike do ngeleni shum te kenaqur per me teper informacion. kontaktoni ne nr.0686277270
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim