Mercedes Benz 220 -99

Shitet nga: Lindi 12 Krr 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Tiranë
Okazion!!! Benz i zi me sedilje lekure te zeza ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.me letra te paguara.shitet per arsye ekonomike 450 000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim