Mercedes Benz 220 -02

Shitet nga: Reno 14 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Amortizatoret te nderruar para nje muaj. E gatshme per cdo lloj prove .letrat e paguara per 1 vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim