Mercedes Benz 220 -99

Shitet nga: Lindi 08 Krr 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 000 LEK

Komuna: Tiranë
OKAZION!!! Benz i zi me sedilje lekure te zeza ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.me letra te paguara deri ne tetor.shitet per arsye ekonomike.cmimi 430 000 leke i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim