Mercedes Benz 190 Diezel -86

Shitet nga: xhd 01 Qer 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet per arsye mosperdorimi : Mercedes benz 190 Diezel , me kondicioner ,taksa te paguara , shum ekonomik , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim