Mercedes-Benz 1.8 Benzin + Gaz -95

Shitet nga: Klodian 08 Dhj 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz 1.8 Benzin + Gaz
Viti Prodhimit 1995
Letra te paguara perde elektrike kondicioner pasqyra elektrike dhe me palosje xhama elektrik 2 celesa origjinal hapje mbyllje qendrore . Te gjitha sherbimet e bera ne kohe . Makina eshte operdorur vetem nga 1 person . Nk ka nevoj per asnje lloj sherbimi . Eshte shume me e paster se ne foto ..
Cmimi-2000 Euro I
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim