Mercedes Benz Vaneo -05

Shitet nga: Shpetim 27 Dhj 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kjo makine eshte shume ekonomike harxhon ne autostrad per 100 km 4.5l ndersa ne qytet shkon rreth 6-7l per 100km. Eshte nje makine shume e rehatshme dhe familjare. Nga ana xhenerike dhe motorike eshte ruajtur ne menyr perfekte.
Aktualisht perdoret per familjen por mund te perdoret dhe per pun. Pranohen dhe ndrrime!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim