Mercedes Benz -99

Shitet nga: Femi 12 Krr 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shesim Mercedes Benz C clas 220, me keto te dhena :
Gjendje motorike dhe xhenerike perfekt.
Dokumentacion i rregullt deri ne shkurt 2015.
Me kondicioner, xhama elektrike, sendilje me ngrohje, mbyllje qendrore, pasqyra elektrike, ulje elektrike e mbeshteteses se kokes, opsion kunder rreshqitjes ne rruge, 6 airbag, furre ngrohje motori per pershpejtim ndezje ne temperatura te ulta,
Tapiceri shume e rregullt,
Pamja e jashtme shume e mire (pa demtime) .
Cdo pjese e makines eshte origjinale e fabrikes.
Cmimi i pa diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim