Mercedes-Benz E200 Kompressor Benzine/Gas -07

Shitet nga: ani 27 Maj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-----Benz E Class prodhimit dhjetori i 2006
Kamjo automatic Tip-tronic M-C-S Pilot Automatic
Letra te paguara per nje vit
Xhama te zinj te shenuar ne leje te qarkullimit origjinal
Makina eshte me Dogan te paguar
Makina ka 179 mi Km origjinale,Kontrolloheni ku te deshironi.
Makina eshte ne gjendje shum te mire.
Hapja e dyereve automatik me an te celesit
Motor 2000 kompressor -
Impjanti i Gazit ka kushtuar 700 euro eshte me garanci
Harxhon rreth 600 lek gas ne 100 km ekonomik
Klima----Dicitale Bizonal Me 2-Zona transferimi.
ABS,ESP,SRS,CD,DVD,TV,Navigator,
4-Xhama dhe 2-Pasqyra elekrike,
Sedilje lekure dhe me memory.
Mbyllje automatike,Fener xenon Bi Xenon dhe me lupa.
Kompjuter Bordi,Sensor shih sensor dritash.Cdo gje funksionale.
Disqe alumini AMG Gomat i ka te 4-ta 70% te reja.
Frenat i ka te amg origjinale nga fabrika
Cmimi 12 500 Euro i DISKUTUESHEM

Ose kembehet me E-class te 2010 ose 2011 + Diferencen-FLM


CEL ///// 0698570112
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim