Mercedes Benz -98

Shitet nga: Mercedes Benz 21 Sht 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes benz me dokumenta te sapo paguara Taksat Siguracion dhe kuolodim targa te reja .
Opsionet e Mjetit
Kambio Automatike
Xhama Elektrik
Pasqyrat Elektrike dhe antiverbim naten
Kondicioner
ABS,SRS,ASR
Sensor origjinal para dhe mbrapa te makines
Disqe Alumini
Sobe
Sediljet me Butona Shofer dhe Pasagjeri
Pilot atomatik
Dy celsa me thithje
Makina ka 222045 km ORIGJINALE !!!!
Full ne serine e vet , Kush e njeh si makine e di vleren e vertet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim