Mercedes Benz -87 KAMJO AUTOMATIKE,U SHIT FLM,

Shitet nga: benz 09 Tet 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Benc 190 motorr 2.5 naft me letra te rregullta . Me kondicioner kasetofon me cd kamjo automatike , 4 xhamat elektrik , mbyllje qendrore me sistem alarmi abs.
Gjendje e shkelqyer motorrike dhe xhenerike
Me dokumenta te paguara deri ne 15.04.2015
Pranojme dhe ndrrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim