Mercedes-Benc C220 CDI -00

Shitet nga: Petriti 18 Nën 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte me timon ne krah te djathte eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Gjenerike.
Konsumi ne rruge te gjata 5.9 litra.
Ka keto opsione:
-Kondicioner
-Kambio Automatike Tronic
-Pasqira me Palosje
-Pilot Automatik (Gazi tek Timoni)
-Drita Kseno
-4 Gjama elektrik, me sensor kthimi per te mbrojtur duart e femijeve.
-SRS
-ESP
-ABS
-Disqe CLK-je
-Goma te reja Pirrelli
-Bagazhier Origjinal me 6 CD
-Sensor Levizje/Alarmi
Sherbimet e bera te gjitha, e gatshme per cdo lloj prove.
Letrat e pahuara deri ne janar 2015

Mundesi nderrimi me Smart
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim