Mercedes-Beenz -02

Shitet nga: mercedes 16 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 147

Shes, Mercedes-Benz C270 CDI, Viti 2002 Full Option.
Kamjo Automatike Tiptronik.
Drita mjegulle + drita automatike.
Mbyllje Qendrore.
Klima me dy Zona.
Xhama, pasqyra, sendile elektrike.
Cd-player.
Xhamat e mbrapem te erresuar.
Tapiceri lekure e paster.
Disqe 17-she sportive.
Taksa dhe siguracion te paguar
Cel. : 0696745555
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim