Mercedes B 180 CDI -14

Shitet nga: Anedo 19 Sht 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Komuna: Tiranë
B 180 CDI me 16 000 km. Kambio automatike me 3 menyra konfigurimi Sport, Eco dhe manual. Fenere Bi-xenon, Sistem aktiv parkimi ( gjen automatikisht vendparkimin dhe veteparkon. Sedilje lekure Artico, Attention Assist, Kamera per indietro, Pasqyra fotokromatike elektrike me palosje, xhama te erret origjinal Radio CD MP3 dhe hyrje per USB. Te gjitha sherbimet e kryera para pak ditesh. Garanci e plote e Mercedes-Benz deri ne Dhjetor 2015.
E blere 34 000 Euro me 0 km. Shitet per te mundesuar blerjen e nje fuoristrade.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim