Mercedes A160 diesel -00

Shitet nga: Benz 05 Sht 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Benz-Mercedes A160, nafte, ne gjendje shume te mire , super super ekonomik, dogane dhe letra te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim