Mercedes A160 benzin -98

Shitet nga: X-X 16 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes a-class 160 benzine..Xhama elektrik Sedilje Lekure dhe mbyllje me pult.
I jan kryer te gjitha sherbimet para disa ditesh,dhe ska asnje defekt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim