Mercedes A160 benzin -00

Shitet nga: Saimir 14 Krr 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire .... Marsha tip tronik , A160 me benzine dhe gaz me impjant Lavata .... Dokumenta te paguara deri vitin tjeter ... Makina eshte me timon ne krah te djathte ........ Te interesuarit te kontaktojne me telefon .... Nderim i mundshem !!!!

Cmimi i Diskutueshem !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim