Mercedes A140 1.4 benzin -01

Shitet nga: iliri 06 Qer 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet A clas 1.4 benzine 4 dyer ngjyra zeze, ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. Makins jan ber te gjitha sherbimet letra te paguara deri ne dhjetor 2014. Cmimi 2000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim