Mercedes A 180 dizel -05

Shitet nga: erii 03 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion.Shitet Mercedes Benz viti 2005. À class 180 . fuqi motorrike 200 . full option .me letra te rregullta .ardhur nga Italia . 131 mij kilometra te kryer.ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet per arsye mosperdorimi.te interesuarit te kontaktojne 0696185407. Cmimi 4.5 euro I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim