Mercedes A 170 dizel -01

Shitet nga: nisi 25 Gsh 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
shes Benz A170 viti 2001 me nafte 5porta condicioner,gjama elektrik Makina eshte e blere vete ne gjermani dhe eshte e perdorur vetem nga nje person ne shqiperi Makina eshte me gjendje Te shkelqyer mekanike gjenerike dhe motorrike cmimi 3000 euro i diskutushem.0696106511 Nisi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim