Mercedes A 170 dizel -00

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 30 Maj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
MERCEDES BENZ A 170
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim