Mercedes A 170 diesel automatike -01

Shitet nga: Endri 21 Sht 04:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet a class viti 2001
Sic mund ta shifni dhe ne foto esht shum i paster si jasht po ashtu dhe nga brenda.
Edhe nga pjeset xhenerike eshte ne gjendje shum te mire.
Makina sapo ka ardhur nga gjermania.
Sedilie gjusem lekure , kasetafon origjinal ,kambia automatike
disqe alumin origjinale mercedes benz ,
Sic mund ta shihni dhe ne foto makina esht e vecant dhe ka 4 sedilje
Dhe sediliet mbrapa qe levizin , me te rehatshe.
makina esht me dogan te paguar.
161.000 kilometra origjinale. Shitet 2900€ i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim