Mercedes A 170 diesel -03

Shitet nga: landi 18 Dhj 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte me dogane dhe targa te bera ne15 tetor 2014,ka sensor parkimi eshte lungo,me sinjale ke pasqyrat,me disce alumini,me sensor parkimi,ne gjendje sh te mire teknike dhe fizike,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim