Mercedes A 170 diesel -02

Shitet nga: Niku 19 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet A klas ngjyre gri metalizato model Eleganc,kondicioner,abs,airbag 4,pasqyra me palosje, disqe alumini,hapje me pulte, kasetofon sony mp3,ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim