Mercedes A 170 diesel -01

Shitet nga: idlir 01 Sht 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
per arsye personale shes 2 makinat me mia
1 ) A CLASS , viti Tetor 2001 , nafte , kambio manuale , kondicioner , srs , abs , dhe shume te tjera .
makina eshte shume ekonomike dhe eshte perdorur nga bashkshortja ime cmimi 2000 euro

2 ) S CLASS , viti Shtator 2007 , nafte motorr 320 eco , kambio automatike , navigator , televizor , sediljet me masazh dhe memorie gjatesie dhe peshe me vet rregullim , timon multi-funksional , pilot automatik ( frenon vet dhe mer gaz vet ) , kamera per indietron me infrared dhe me tregues rruge , xhama te zinj nga fabrika me kilometra origjinale cmimi 18,000 euro

sqarim
te dyja makinavr i eshte bete full service tek mercedesi ne Tirane me date 18 gusht 2014 dhe librezat e makines kane firmen dhe vulen ,ercedesit per serviset
makinat jane me dogane dhe targa te rregullta Shqipetare dhe me dokumenta te paguara ( a classi deri me Prill 2015 i ka dekumentat e paguara ) kurse ( s classi i ka deri ne shtator te 2015 )
per info te metejshme
telefon 0682000105
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim