Mercedes A 170 diesel -01

Shitet nga: NIKU 05 Gsh 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
ME KONDICIONER,NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE.E ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim