Mercedes A 170 diesel -01

Shitet nga: aldo 29 Krr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes mercedez-benz a170 , me dogane te paguar, me kamje automatike, air kondicionuar, tavan qe hapet, amortizatore dhe sedilje sportive. Makina e sapo ardhur nga gjermania ka 119.000 km e paisur me certifikate oficine mecedes-benz. Cmimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim