Mercedes A 170 cdi avangard -00

Shitet nga: a class 09 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
A klas 170 cdi ne gjendje shum te mir ngjyr e zez me shum pjes te a class te 2003 si parakolp mbrapakolp fenerer si dhe tapiceria brenda. E mirmbajtur ,jan kryer te gjitha sherbimet e nevojshme si vaj filtra ferrota e cdo gje tjeter te nevojshme.cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim