Mercedes A 170 CDI Elegance -01

Shitet nga: a-class 19 Jan 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedez Benz A-Class 170 CDI,viti 2001 ne gjendje shume te mire pune,me klima sedilje me ngrohje,xhama elektronike dhe me liber servisi i sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim