Mercedes A 170 CDI 2001 -01

Shitet nga: A Class 170 CDI 17 Sht 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Tiranë
model: Avantgarde.Pasqyra me mbyllje elektrike,Lekure+Cope,Kondicioner.
Vaji-Filtra te sapo nderruara,4 gomat 80% te reja,Dokumenta te paguara,
Asnje defekt cdogje funksionale,
Ne gjende shume te mire motorrike&xhenerike,shume e paster dhe e mirembajtur, 1 vit e perdorur ne shqiperi,cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim