Mercedes A 170 CDI -03

Shitet nga: Beni 13 Dhj 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Benz A 170 CDI ELEGANCE, viti 2003 e porsa ardhur nga Gjermania,Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe ne te gjitha aspektet..Full options, Kambio automatik; kondicioner , 166900 km te bera ,Disqe alumini, me kolaudim ( TUV) Gjerman ,me dogane dhe te gjitha detyrimet te likujduara ketu.

Cmimi 3700 Euro i diskutueshem ..

Mund te me kontaktoni dhe ta provoni ne cdo kohe !

Faleminderit !
Beni...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim