Mercedes A 170 CDI -00, ME TARGA , 2500 EURO

Shitet nga: Ilir 25 Nën 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
MERCEDES BENZ A-CLASS , 170 CDI , VITI 2000 , DISQE ALUMINI , NGJYRE E BARDHE , CD , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ,AIRBAG , KONDICIONER , ESP , NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME 144.000 KM , ME TARGA , DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE GUSHT 2015.
CMIMI : 2500 EURO
CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim