Mercedes A 160 benzin -99

Shitet nga: Luani 21 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim