Mercedes A 160 benzin -00

Shitet nga: klodjan kercyku 30 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
a clas 1.6 .ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,kamio tip troniC.
XHAMA ELEKTRIK,ABS,DISQE ALUMINI. NGJYRA BLU,4 GOMA REZERV,PAK I PERDORUR NE SHQIPERI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim