Mercedes A 160 1.6 benzin -00

Shitet nga: aurel 22 Krr 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet per arsye mosperdorimi,makina ka dogane te paguar dhe siguracion nje vjecar.
nuk esht perdorur ne shqipri,e ardhur nga anglia,
makina esht ne gjendje te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim