Mercedes A 140 1.4 benzin -00

Shitet nga: olgert 05 Qer 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina shitet per arsye emigrimi. ka te gjitha sherbimet e kryera dhe dokumentat e paguara deri ne mars te 2015.
makina nuk ka nevoj as per sherbimin me te vogel. IMPIANTI ESHTE I RI ME INJEKSION DHE ESH ME 2 VJ GARANCI NGA FABRIKA.

CMIMI DERI NE DATEN 20 QERSHOR.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim