Mercedes 500 sel -83

Shitet nga: joni 12 Qer 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet mercedes benz viti 1983 , benzin, automatik, i ardhur nga zvicrra para 2 muajsh , ne gjendje shum te mire , ..xhamat elektronike para dhe mbrapa, si dhe sediljet elktronike , ,me ngrohje sediljet ,, me kondicioner etj . letrat jan ne emer te pronarit te zvicrres dhe mun ti kalohen bleresit ne emer te tije . per shum informacion kontaktoni ne nr 0692496525 .vetem ata qe jon zerioz .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim