Mercedes 320 dizel -01

Shitet nga: AGON 06 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
mercedesi asht avangard i prodhuar ne vitin 2001 dhe i regjistruar ne vitin 2011 ne kukes per her te par mercedesi ika te kalume 243590 km sigurim edhe regjistrim ka edhe 3 muj me targa te kukesit mercedesi posedon klim cenzor para dhe mbrapa karrige me nxemje dhe ftohje me nje fjal full extra blersi serjoz mund te kontaktoj ne ket nr. tel.044 874 991 vetura gjendet ne ks per momentin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim