Mercedes 320 diesel -07

Shitet nga: Visi 23 Sht 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz ML 320 Diesel 4Matic
Viti Prodhimit 2007 Makina ka 250 000 Km origjinale. ABS SRS ESP pasqyra elektrike me palosje kamio automatik+Tronik me marsha ne timon sedilje lekure elektrike airmatic air sensor para mbrapa origjinal drita xenon navigator bagazhier xhama te zinj mbrapa origjinal. Goma te reja. Vaj e filtra kambio + motorr te sapo nderruara. Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike . E blere ne koncensionare.
Cmimi-20.000 Euro i pa diskutueshem. Cel. 0694071031
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim