Mercedes 320 diesel -03

Shitet nga: rd 17 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes Benz S320 cdi( nafte) viti i prodhimit 2003, full extra, lekure, ngrohje ftohje, navigator, sensor parkimi, tavan xhami, perde elektrike, komanda ne timon, baxho. Makina ka ardhur nga anglia, Makines i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme dhe eshte ne gjendje perfekte. Cdo gje eshte e dokumentuar me libra sherbimesh.Jemi te gatshem per cdo lloj kontrolli.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim