Mercedes 320 diesel -03

Shitet nga: klajdi 27 Nën 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
320 nafte.sendilje me ftohje dhe ngrohje.me perde elektronike.full opsion.shitet per arsye mos pordorimi 4000 euro me dokumenta te rregullta targa shqiptare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim