Mercedes 320 cdi -00

Shitet nga: Servet Sulaj 12 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim