Mercedes 300 dizel -98

Shitet nga: dionis 12 Maj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
mercedes benz i mirmbajtur ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike targa te reja AA konsumi 8 litra per 100 klm disqe alumini sendilje elektrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim