Mercedes 280 dizel -05

Shitet nga: Benz 26 Qer 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet ose nderrohet me cls plus diferencen. Taban xhami panoramik, xhama te zi origjinal dhe ne leje.full extra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim