Mercedes 270 dizel -04

Shitet nga: Asllan 02 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes E-Class 270 avangarde te 2004 automatik i ardhur nga Anglia.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Kompjuter bordi sensora parkimi(duhen thjesht te lidhen) pasqyra elektrike.
Ka 230.000 km ORIGJINALE.Letrat e paguara deri ne gusht te 2015.Ngjyra gri metalizato
Sallon lekure bezh/gri e hapur.
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
cmimi:5500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim